Re-Mar Sp. z o.o. - Logo

O firmie

Remar – Remarkable quality

Remar – Remarkable quality - Remar - Remarkable quality

Remar Sp. z o.o. to niezależna firma wykonująca profesjonalne produkty i komponenty plastikowe dla wielu gałęzi przemysłu, z głównym naciskiem na branże motoryzacyjną. Nasz zespół tworzy wysoce wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Siłę firmy Remar Sp. z o.o. stanowi synergia pomiędzy wyszkolonymi pracownikami oraz zaawansowanym technologicznie, niezawodnym sprzętem. Dzięki niej jesteśmy pewni, że nasza produkcja zawsze zdąży na czas, a rezultaty będą satysfakcjonujące.

Precyzja w produkcji, bogate doświadczenie oraz skuteczność działania zaowocowały zdobyciem zaufania w branży i podpisaniem kontraktów z dużymi firmami zarówno z Polski jak i z całego świata. Nieustannie poszerzamy nasze horyzonty zarówno w sferze możliwości przetwórstwa jak i kompetencji.

Nasza misja

Nasza misja - Remar - Remarkable quality Nasza misja - Remar - Remarkable quality Nasza misja - Remar - Remarkable quality Nasza misja - Remar - Remarkable quality

Pragniemy dostarczać na rynki całego świata komponenty o najwyższej jakości, tak aby gotowe produkty, w których nasze elementy są montowane, mogły z powodzeniem służyć najbardziej wymagającym konsumentom.

Aby to osiągnąć, staramy się nieustannie rozwijać jakość naszej produkcji, inwestując w rozwiązania technologiczne, szkolenia dla specjalistów oraz wdrażając standardy ISO. Pragniemy nieustannie poszerzać wachlarz naszych możliwości, zachowując przy tym konkurencyjność w zakresie ceny i bezkompromisową jakość gotowego produktu.

Doświadczenie i referencje

W dziedzinie przetwórstwa tworzyw sztucznych dla niezwykle wymagającego przemysłu motoryzacyjnego nie ma miejsca na pomyłki. Zapewnij sobie bezpieczeństwo i zaufaj profesjonalistom – wybierz sprawdzoną firmę z bogatym doświadczeniem w branży.

Najlepszym wyznacznikiem tego, że nasza praca wykonywana jest na najwyższym poziomie, są otrzymywane od klientów referencje. Dzięki informacjom płynącym od naszych kontrahentów jesteśmy świadomi, że produkty, które wytwarzamy spełniają ich standardy jakości. To nie lada wyzwanie produkować dla tak wymagających gałęzie przemysłu jak motoryzacja, górnictwo czy wyposażenie wojskowe.

Zaletą pracy z nami jest kompletna transparentność w zakresie produkcji. Preferujemy politykę transparentności i otwarcie przekazujemy informacje dotyczące realizacji kontraktu. Na każdym etapie klient może otrzymać informacje na temat stanu zamówienia oraz szczegółów technicznych zlecenia.

Przez cały okres naszej działalności zaufało nam wiele przedsiębiorstw, których marki towarzyszą nam w życiu codziennym. Nierzadko spotykamy się z tym, że sami używamy produktów, które wcześniej wytworzyliśmy. Elementy produkowane w naszym zakładzie trafiają między innymi do aut takich marek jak Mercedes Benz, Volkswagen, Fiat, Renault, Skoda, BMW czy Seat.

Realizacje

Realizacje - Remar - Remarkable quality

Branża samochodowa to nie jedyna gałąź naszej działalności - z powodzeniem dołączamy do naszych klientów specjalistyczne przedsiębiorstwa z innych branż.

Dostarczamy komponenty do firm zajmujących się kompleksowym wyposażeniem supermarketów oraz wyrobem produktów dla ogrodnictwa. Realizujemy również specjalistyczne zlecenia i dostarczamy komponenty dla przemysłu wojskowego i górnictwa. To dla nas szczególne wyróżnienie - czujemy się dumni, że możemy współpracować z tak wymagającą i nobilitującą gałęzią przemysłu.

Jeśli i Twoja firma potrzebuje specjalistycznych komponentów z tworzywa sztucznego, zachęcamy do składania zapytania. Nasi specjaliści przygotują ofertę wraz z wyceną przygotowaną dla Państwa potrzeb. Gwarantujemy atrakcyjne warunki cenowe, dogodne terminy realizacji oraz przystępne warunki umowy.

Złóż zapytanie

© 2013 RE-MAR Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design